Naszym podopiecznym zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz przyjazny personel pomocniczy. Zapewniamy dzieciom cztery posiłki dziennie przygotowane przez firmę cateringową.

W ramach czesnego dzieci biorą udział w ciekawie i pomysłowo prowadzonych zajęciach dydaktycznych, w których wykorzystujemy m.in.:

  • pedagogikę zabawy
  • elementy „Metody Dobrego Startu” M. Bogdanowicz,
  • elementy programu „Dziecięca matematyka” E.Gruszczyk –Kolczyńskiej,
  • elementy z „Metody Ruchu Rozwijającego” W. Sherborne,
  • elementy z "Metody Domana"

Ponadto oferujemy szereg zajęć edukacyjnych, które przeniosą dzieci do krainy dźwięków, barw i tańca, rozwijając ich naturalne zdolności w beztroskiej atmosferze.

Zajęcia techniczno-plastyczne - pozwalają na rozwijanie ekspresji plastycznej. Zachęcają do eksperymentowania z kartką papieru, różnymi rodzajami farbek, kredek, plasteliną, masą solną.

Zajęcia rytmiczno-muzyczne - odbywają się dwa razy w tygodniu. Dzięki nim dzieci mogą kształtować swoją wrażliwość muzyczną oraz rozlwijać inwencję twórczą. Miła atmosfera w trakcie zajęć sprawia, że Dzieci z chęcią uczą się nowych piosenek i tańczą.

Język angielski - metoda MUSICAL BABIES oraz MUSICAL ENGLISH sprawia iż każde spotkanie z lektorem jest dla dzieci ciekawą przygodą. W trakcie zajęć wykorzystywane są różnobarwne rekwizyty oraz instrumenty muzyczne.

Zajęcia taneczne  - to zajęcia na których dzieci uczą się prostych układów tanecznych, koordynacji i panowania nad własnym ciałem pod okiem doświadczonego instruktora. Elementy tańca przeplatane są  zabawą ruchową co pozwala dzieciom miło spędzić czas dbając jednocześnie o kondycję fizyczną.

Logorytmika - to zajęcia prowadzone przez doświadczonego logopedę podczas których dzieci w czasie zabawy wykonują zadania służące rozwojowi mowy i usprawnianiu aparatu artykulacyjnego.

Zumba Kids - to zajęcia, które zacierają granice pomiedzy fitnessem a rozrywką. Młodzi tancerze mają możliwość wkroczenia w swiat fitnessu dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze jaka panuje na zajęciach.  

Karate/zajęcia z samoobrony,

 Legorobotyka,                                                                 

Korektywa / Ćwiczenia gimnastyczne - mają na celu wyrabianie sprawności ruchowej, prawidłowej postawy ciała, samodzielności, stwarzają okazję do współzawodnictwa  ale przedewszystkim są okazją do fajnej zabawy.

Dobrze wiemy, że Dzieci uwielbiają się bawić i że traktują zabawę jako coś naturalnego, dlatego też w przerwach między zajęciami Dzieci odpoczywają, słuchają bajek, bawią się swoimi ulubionymi zabawkami. Kiedy tylko pogoda na to pozwala Dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu.